Opbrengst statiegeldactie voor aanschaf relaxstoel

Het Ommelander Ziekenhuis doet mee aan de petflessen-statiegeldactie en heeft daarbij onze stichting als goed doel gekozen. De donaties vanuit de statiegeldactie reserveren we voor de aanschaf van een relaxstoel voor een van de verpleegafdelingen. Inmiddels hebben we al ruim €200,00 (dd juni 2022) ontvangen, het statiegeld van zo’n 1300 kleine petflesjes!

In het Ommelander Ziekenhuis staat een grote inzamel-petfles bij de kiosk in de centrale hal en bij het restaurant op de 1e verdieping. De 2 inzamel-petflessen worden regelmatig geleegd door Statiegeld Nederland. Daarna wordt de inhoud gesorteerd en het statiegeld berekend. Deze financiële opbrengst maakt Statiegeld Nederland maandelijks over naar onze stichting. 
Lees hier meer over deze statiegeldactie en de wens voor een mooie relaxstoel.

(juni 2022)

Opbrengst statiegeldactie voor aanschaf relaxstoel

Bekijk ook


Penningmeester gezocht!

Penningmeester gezocht!

 
Gedichten onder dak bij het ziekenhuis in Scheemda

Gedichten onder dak bij het ziekenhuis in Scheemda

 
Twee vliegen in een klap: kaartje versturen en donatie doen

Twee vliegen in een klap: kaartje versturen en donatie doen